Kacper Durajczyk

Wielokrotny reprezentant Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Medalista rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach.

Kacper Durajczyk, ur.26.09.2000r

Julita Kucińska – silna i zdolna pierwszoklasistka

Miło nam przedstawić kolejnego sportowca - Julitę, której karierze będziemy się przyglądać i kibicować!:

Kamila Niewiadomska - piłka nożna

Wielokrotna reprezentantka Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Medalistka rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach.

Kamila Niewiadomska, ur. 14.06.1999

Maja Klimaszewska - taniec sportowy

Mistrzyni Świata, Europy i Polski w Tańcu Sportowym, członkini Kadry Narodowej Polski Juniorów Młodszych - od września 2014 r., jest uczennicą Gimnazjum Nr 1 w Raszynie.

Maja Klimaszewska, rok ur. 2001

Adrianna Szwed - piłka nożna

Wielokrotna reprezentantka Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Srebrna medalistka Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Medalistka rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach (zakładka sport).

Adrianna Szwed, ur. 15.11.1997

Paweł Tomczak - piłka nożna, biegi i inne

Wielokrotny reprezentant Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Medalista rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach (zakładka sport).

Paweł Tomczak, ur. 16.10.1997, 18 lat

Marta Adamczyk - piłka nożna

Wielokrotna reprezentantka Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Srebrna Medalistka Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Medalistka rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach (zakładka sport). Zdobywczyni tytułu "Sportowca Roku" naszej szkoły.

ur. 28.01.1997, 17 lat

Leila Darras - jazda konna

Uczennica Gimnazjum, pasjonatka hippiki. Mam na imię Leila Darras, urodziłam się 14 lipca 1999 roku.

ur. 1999, 15 lat

Piotr Zieliński - piłkarz

Piłkarz, absolwent raszyńskich placówek oświatowych, obecnie uczeń angielskiej szkoły, który lubi nasze Gimnazjum.

ur. 02.01.1997, 17 lat

Marcin Cichosz - "Absolwent Roku" 2014

Laureat statuetki "Absolwent Roku" - 2014, pasjonat historii, zwycięzca wielu konkursów przedmiotowych, stały bywalec "Przerw na sportowo".

ur. 1998, 16 lat

Paulina Anna Zygmuntowicz - talent sportowy i plastyczny

Reprezentantka Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

ur. 02.08.1993, 15 lat

Mateusz Jędrzejewski –- pływanie

Reprezentant Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zdobywca medali w drużynie i indywidualnie.

ur. 2000

Adrian Sadowski - pływanie

Wielokrotny reprezentant Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zdobywca medali w drużynie i indywidualnie.

ur. 05.12.1999, 15 lat

Kacper Kępa - pływanie, piłka nożna

Reprezentuje Gimnazjum w zawodach międzyszkolnych, w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zdobywając medale drużynowo i indywidualnie.

15 lat, rocznik 1999