Bezpieczne ferie - spotkanie z ratownikiem.

Przed feriami (19.01.2016r.), zaprosiliśmy na spotkanie z uczniami, p. Damiana Wysockiego, z organizacji Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej.

Sportowe Mikołajki

W piątek 4 grudnia 2015r., przed Mikołajkami, w naszej sali gimnastycznej odwiedziła nas reprezentacja "Parlamentarnych Mikołajków" ze słodkim poczęstunkiem.

Wielkie Szkolne Czytanie Dzieł Literatury Polskiej

1 grudnia 2015. Od kilku lat organizujemy w bibliotece szkolnej akcję czytelniczą p.t. "Wielkie Szkolne Czytanie Dzieł Literatury Polskiej".

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Od 20 lat, w każdy, trzeci czwartek listopada, obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia.

Spotkanie z pracownikami Dzialu Zbiorów dla Niewidomych

W dniu 18 listopada 2015 roku w bibliotece Gimnazjum odbyło się spotkanie z pracownikami Dzialu Zbiorów dla Niewidomych Glównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Spolecznego w Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej 7.

Wycieczka klasy 1e do Pałacu w Wilanowie

W poniedziałek 9 listopada 2015 r. po trzeciej godzinie lekcyjnej uczniowie klasy 1e wraz z wychowawczynią panią Ewą Kiełbiewską i panem Emanuelem Jaroszewskim pojechali na lekcję muzealną "Wnętrza Pałacu i ich symbolika" do Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

III Maraton Zumby

W piątek, 16.10.2015 r., w naszej sali gimnastycznej odbył się kolejny otwarty Maraton Zumby, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie.

Weronika Lechańska w rejonowym etapie

Jest nam przyjemnie poinformować, że uczennica naszej szkoły Wiktoria Lechańska z klasy 2b, zakwalifikowała się do II rejonowego etapu konkursu kuratoryjnego z matematyki.

Warsztaty koszulkowe

Dnia 5 października 2015 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyły się warsztaty koszulkowe.

Filip Rzeczkowski w rejonowym etapie

Jest nam przyjemnie poinformować, że uczeń naszej szkoły Filip Rzeczkowski z klasy 2b, zakwalifikował się do II rejonowego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Śladami Bohaterów Kamieni Na Szaniec

15.10.2015r. klasy 3b i 3b, wraz z wychowawcami: p. Dorotą Cichorską, p. Kamilą Ziemińską oraz p. Adamem Szałasem, wybrały się na całodniową wycieczkę po Warszawie śladami bohaterów książki Aleksandra Kamińskiego pt. „Kamienie na szaniec”.