Wycieczka do Nadleśnictwa Chojnów.

22.05.2017,odbyła się wycieczka klasy 3e do „Uroczyska Zimne Doły”.

Warsztaty kulinarne.

Dnia 11.05.2017 odbyły się warsztaty kulinarne. Prowadzący spotkanie p. Dariusz Fabiniak- bloger kulinarny mieszkający w Holandii, przyjął nasze zaproszenie i zdradził swój przepis na pyszne pralinki.

Egzaminy gimnazjalne 2017 już za nami.....

Nasi trzecioklasiści zakończyli trzydniowy maraton egzaminacyjny.

Wolontariat-VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński.

Jako Wolontariusze związani jesteśmy z organizatorami Ogólnopolskiego Biegu Raszyńskiego od jego pierwszej edycji. W tym roku przygotowywaliśmy pakiety startowe 31marca.W dniu zawodów, 2017-04-10 wypełnialiśmy swoje organizacyjno-porządkowe obowiązki.

Dzień Świadomości Autyzmu w Gimnazjum w Raszynie

Dnia trzeciego kwietnia, w naszym gimnazjum , obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Przegląd Twórczości „Świetlik 2017”

W dniu 19 marca (niedziela) o godz. 16.00 odbył się w Świetlicy w Rybiu Przegląd Twórczości Muzycznej „Świetlik 2017” .

Recytatorski sukces Zuzanny Bilskiej.

Po dzisiejszym (05.04.2017), powiatowym Koncercie Laureatów 40.Konkursu Recytatorskiego „WARSZAWSKA SYRENKA”, wiemy już kto wystąpi w ścisłym Finale.

Eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

29 marca 2017r, w eliminacjach powiatowych konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, wystąpiła Zuzanna Bilska z kl. 2g. To już 40.konkurs, w którym jury oceniało dobór repertuaru, interpretację, kulturę wymowy oraz ogólny wyraz artystyczny.

ŚWIĘTO MATEMATYKI w Gimnazjum Nr 1 im. Prymasa Tysiąclecia w Raszynie.

Jak  co roku w marcu w Gimnazjum Nr 1 im. Prymasa Tysiąclecia
w Raszynie matematyka ma swoje wielkie święto. W ramach obchodów tego święta zostały przeprowadzone konkursy międzyklasowe oraz zgodnie
z tradycją naszej szkoły odbył się X Międzyszkolny Maraton  Matematyczny.

Maja zwycięża w eliminacjach do Mistrzostw Polski

Z odbywających się 18 marca 2017r, w Łodzi eliminacjach do Mistrzostw Polski  w Tańcu Sportowym, Maja Klimaszewska powróciła
z medalami.