Powiatowe Biegi Przełajowe w Pruszkowie

Dnia 21.09.2015r. trzydziestu gimnazjalistów z Raszyna reprezentowało naszą szkołę w Powiatowych Biegach Przełajowych w Pruszkowie.

Zawody są eliminacją do kolejnego etapu imprezy rozgrywanej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Jedenastu naszych zawodników wywalczyło awans i 16 października będą reprezentować Powiat Pruszkowski w zawodach międzypowiatowych w Kamionie.

Indywidualnie najlepiej spisały się dziewczęta Maria Karwat z klasy 1a (miejsce II) oraz Dominika Hoffman z klasy 3f (miejsce III).

Oprócz nich awansowali jeszcze

• klasy pierwsze: Katarzyna Błesznowska (X m.), Jakub Kowalski (X m.) i Albert Jędrzejewski (XI m.)
  • klasy drugie: Wiktoria Kamińska (VI m.), Oliwia Perendyk (VII m.) i Przemysław Świtała (VI m.)
  • klasy trzecie: Inez Pogorzelska (IV m.), Julia Bednarczyk (XII m.) i Aleksandra Madejska (XIV m. - rezerwowa).

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie gimnazjum

Lidia Adamowska i Jadwiga Suchecka