Dyrekcja

Dyrekcja naszej szkoły:

  • mgr Andrzej Niedbała - dyrektor
  • mgr Marzena Lechańska - wicedyrektor
  • mgr Małgorzata Sobieska - wicedyrektor
  • mgr Marek Dudkiewicz - wicedyrektor
  • mgr Danuta Skonecka - wicedyrektor
  • mgr Beata Lubowicka - wicedyrektor

 

Zobacz również poprzednie dyrekcje naszej szkoły

 

 

Nauczyciele specjaliści i inne zespoły

Język polski
  • mgr Marzenna Bryła
  • mgr Danuta Majewska-Walczuk
  • mgr Agnieszka Mańkowska
  • mgr Edyta Pengryn 
  • mgr Aneta Dąbrowska
Język angielski
  • mgr Edyta Barzowska (urlop)
  • mgr Beata Gronek
  • mgr Ewa Kiełbiewska
  • mgr Ksawera Radziejewska
  • mgr Kamila Ziemińska
  • mgr Alina Zhukel
Język niemiecki
  • mgr Dorota Cichorska
  • mgr Zofia Karpiniuk
  • mgr Danuta Majewska-Walczuk
Język rosyjski
  • mgr Beata Gronek
  • mgr Agnieszka Janowska
Język francuski
  • mgr Marta Olejarczyk
Historia/WOS
  • mgr Robert Kwapisz 
  • mgr Małgorzata Sobieska
  • mgr Jolanta Zawadzka
Plastyka / Zajęcia artystyczne
  • mgr Lidia Skoneczna-Gola
Technika / Zajęcia techniczne
  • mgr Renata Boguszewska
  • mgr Lidia Skoneczna-Gola
Religia
  • s. Ewelina Chmiel
  • ks. Bartosz Kuczmarski
  • ks. Dariusz Drozdek
Matematyka
  • mgr Alicja Andrzejewska
  • mgr Monika Chodacz - Olejarz
  • mgr Aneta Gnat
  • mgr Iwona Kołodziejczyk
  • mgr Maria Linert
  • lic. Łukasz Szpiega
Fizyka
  • mgr Aneta Kędziora
  • lic. Łukasz Szpiega
Chemia
  • mgr Anna Zawalska
  • mgr Małgorzata Matuszewska
Biologia
  • mgr Marta Krawczyk
  • mgr Marzena Lechańska
  • mgr Anna Zawalska
Geografia
  • mgr Adam Wylot
  • mgr Maria Linert
  • mgr Monika Wychowaniec (urlop)
Informatyka
  • mgr Renata Boguszewska
  • mgr Emanuel Jaroszewski
  • mgr Lidia Skoneczna - Gola
Wychowanie fizyczne
  • mgr Lidia Adamowska
  • mgr Olimpia Bartosik - Wiśniewska
  • mgr Adam Paliwoda
  • mgr Wiesława Paś
  • mgr Adam Szałas
  • mgr Krzysztof Wolszczak
Muzyka
  • mgr Iwona Dłużniewska
Edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Maria Linert
Biblioteka
  • mgr Ludmiła Jaworska-Pieszka
  • mgr Marta Olejarczyk
Świetlica
  • mgr Małgorzata Nadolska
 

Pomoc pedagogiczno-psychologiczna

  • mgr Robert Grzeszczak - oligofrenopedagog, nauczyciel wspomagający, reedukator
  • mgr Bernadeta Kapyś - pedagog
  • mgr Katarzyna Wasilewska - pedagog
  • mgr Ewa Gralczyk - psycholog 

 Pomoc medyczna

  • Barbara Jakubowska-Milewska - pielęgniarka

 Administracja

  • Wanda Omietańska - kierownik gospodarczy
  • Małgorzata Tusińska - księgowość
  • Jadwiga Osińska - kadry