Laureaci konkursów  w roku szkolnym 2016/2017 - klasy III

 X Międzyszkolny Maraton Matematyczny
I miejsce – Piotr Zając 3a
II miejsce – Wiktoria Wróblewska 3b
III miejsce – Filip Adamczyk 3a

Wyróżnienie w Wewnątrzszkolnym Konkursie Matematycznym
Piotr Zając 3a
Wiktoria Wróblewska 3b

Konkurs Chemiczne Zapasy
1.miejsce - Filip Adamczyk 3a
2.miejsce - Piotr Zając 3a
3.miejsce – Marcin Zgiep 3a

Konkurs Fizyczny OKO NEWTONA
1.miejsce  - Filip Adamczyk 3a
        Piotr Zając 3a
2.miejsce – Filip Rzeczkowski 3b
        Mateusz Książek 3b
3.miejsce – Marcin Zgiep 3a

Konkurs Ekologiczny
1.miejsce – Julia Rydz 3d

Konkursy lingwistyczne DZIEŃ LINGWISTY
Konkurs wiedzy o Szwajcarii
2.miejsce – Julia Ruchter 3e
Konkurs z języka niemieckiego – reakcje językowe
1.miejsce ex aequo
Aleksandra Janus 3g
Joanna Winterot 3d
Konkurs rozumienie tekstu pisanego na podst. Książki Robin Hood
2miejsce – Małgorzata Lasota 3d
3. miejsce  - Monika Dąbkowska 3d
Konkurs wiedzy o USA
1.miejsce – Ola Janus 3g
3.miejsce – Monika Dąbkowska 3d
Konkurs wiedzy o UK
1.miejsce – Julia Dąbkowska 3d
Konkurs leksykalny z języka angielskiego
1.miejsce – Anna Świergiel 3d
2.miejsce – Monika Dąbkowska 3d
3.miejsce – A. Janus 3g
Konkurs Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
1.miejsce – Agata Kowalska 3d
2.miejsce – Anna Świergiel 3d
Szkolna olimpiada z języka angielskiego
1.miejsce – Monika Dąbkowska 3d
wyróżnienie: Ania Świergiel 3d, Julia Dąbkowska 3d i Magda Słupska 3c.

Miedzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Big Challenge"
1.miejsce w szkole w klasach III – Filip Rzeczkowski z kl. 3B
15.miejsce w kraju na 12 000 osób
Konkursy plastyczne

Kreatywny portret mistrza-polskiego noblisty w dziedzinie literatury
1.miejsce – Julia Rydz 3d
Portret patrona gimnazjum
1.miejsce – Anna Świergiel 3d
2.miejsce – Agnieszka Gajda 3g
Raszyńskie Palmy
Kategoria: PRACA GRUPOWA/powyżej 2 osób/
II MIEJSCE- Weronika Lechańska/Julia Jeromin/Sandra Rogalska/Zofia Rokicka/Wiktoria Kamińska;
 Kategoria: PRACA INDYWIDUALNA
II MIEJSCE- Agnieszka Gajda/kl.3g/Maja Klimaszewska/kl.3d/ Jakub Bogucki/kl.3f/
Anioł Bożonarodzeniowy
1.miejsce – Anna Świergiel 3d
2.miejsce – Magdalena Pariaszewska kl. 3A, Marcin Zgiep kl 3a;
3.miejsce - Krzysztof Jasiński kl 3g,
W konkursie organizowanym przez CKR na najpiękniejszą kartkę na święta Bożego Narodzenia nagrody otrzymali:
1.miejsce - Sylwia Modrzejewska 3a
3.miejsce  - Aleksandra Janus 3g

Konkurs literacki o kardynale Wyszyńskim
Proza:
1.miejsce – Agnieszka Gajda 3g
Poezja:
1.miejsce – Pham Thu Tra 3e
2.miejsce – Marcin Zgiep 3a
3.miejsce -Maja Klimaszewska 3d

Konkurs Informatyczny – "Do serca przytul bit"
1.miejsce - Piotr Zając 3a
2.miejsce – Maciej Kamiński 3a