Sukcesy sportowe uczniów- rok szkolny 2016/2017.

 Ranga wojewódzka:

Natan Landsberg (1c) - I miejsce w Finale XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych,
rok szk.2016/2017.
Oliwia Czarnocka (1a) - 10. miejsce w Finale XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych,
rok szk.2016/2017.
Martyna Piątkowska (1a) – 25.miejsce w Finale XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych,
rok szk.2016/2017.
Jakub Sąpór (1c) – udział w Finale XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych,
rok szk.2016/2017.

VI miejsce w Finale XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w pływaniu, rok szk.2016/2017.

1.Klara Cwyl (3a)
2.Wiktoria Wróblewska (3b),
3.Natalia Kabala (2f)
4.Paulina Niewiadomska (2g)
5. Kornelia Zawistowska (1a)
6.Emilia Kuczora (1c)

Ranga międzypowiatowa:
I miejsce w Finale Międzypowiatowym w pływaniu, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.
1.Kornelia Zawistowska (1c)
2.Emilia Arciechowska (1a)
3.Paulina Niewiadomska (2g)
4.Emilia Kuczora (1c)
5.Julia Albayrak (3b)
6.Wiktoria Wróblewska(3b)

Natan Landsberg (1c)-I miejsce w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Czarnocka Oliwia (1a)-IVmiejsce w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

V miejsce w Finale Międzypowiatowym w piłce nożnej, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.
1.Czarnocka Oliwia (1a)
2.Czarnocka Wiktoria (1a)
3.Piątkowska Martyna (1a)
4.Kabala Natalia (2f)
5.Niewiadomska Paulina (2g)
6.Wyrębska Natalia (2g)
7.Rogalska Sandra (3b)
8.Góras Maria (3c)
9.Łopaciuk Julia (3c)
10.Perendyk Oliwia (3c)

Sąpór Jakub (1c)-Vmiejsce w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Piątkowska Martyna (1a)-VII miejsce w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Czarnocka Wiktoria (1a)- udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Błesznowska Katarzyna (2e) - udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Belczyk Filip (3a)- udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Adamczyk Rafał (3b)- udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Domański Kamil (3b)- udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Lechańska Weronika (3b)-udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.


Wróblewska Wiktoria (3b)- udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Świtała Przemysław (3e)- udział w Finale Międzypowiatowym
w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Ranga powiatowa:
I miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.
1.Julia Łopaciuk (3c)
2. Oliwia Perendyk (3c)
3. Maria Góras (3c)
4. Weronika Arciechowska (3c)
5. Sandra Rogalska (3b)
6. Paulina Niewiadomska (2g)
7.Natalia Wyrębska (2g)
8. Natalia Zgiep (2a)
9. Natalia Kabala (2f)
10.Agata Chmielewska (1g)
11.Wiktoria Czarnocka (1a)
12.Oliwia Czarnocka (1a)
13. Martyna Piątkowska (1a)
14. Natalia Żemojda (1d)
15.Julia Haber (1d)

I miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w pływaniu, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.
1.Wiktoria Wróblewska (3b)
2.Julia Albayrak (3b)
3.Paulina Niewiadomska (2g)
4.Kornelia Zawistowska (1c)
5.Emilia Kuczora (1c)
6.Emilia Arciechowska (1a)

II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w pływaniu, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.
1.Marciniszyn Szymon (3a)
2.Rzeczkowski Filip (3b)
3.Jędrzejewski Albert (2f)
4.Landsberg Natan (1c)
5.Drapała Krzysztof (1c)
6.Sąpór Jakub (1c)

III miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.
1.Rosłaniec Kamil (1b)
2.Landsberg Natan (1c)
3.Stawczyk Bartosz (2a)
4.Marciniszyn Szymon (3a)
5.Kornet Maciej (3b)
6.Derecki Alan (3d)
7.Łachniak Jan (3d)
8.Rojek Marcin (3d)
9.Bogucki Jakub (3f)
10.Krześniak Paweł (3f)
11.Rusinowski Przemysław (3g)

Natan Landsberg (1c)- I miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Oliwia Czarnocka (1a) - I miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Martyna Piątkowska (1a) - II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Wiktoria Wróblewska (3b)- II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Jakub Sąpór (1c)- III miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Dominik Krawczyk (1g)- IV miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Wiktoria Kamińska (3b)- IV miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Oliwia Perendyk (3c) -V miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Katarzyna Błesznowska (2e)- VI miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Wiktoria Czarnocka (1a)- VII miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Marta Leśniewska (2g)- VII miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Albert Jędrzejewski (2f) - VII miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Przemysław Świtała (3e) - VII miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Kamil Domański (3b)- IX miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Filip Belczyk (3a)- XII miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2016/2017.

Szkolny tytuł "SPORTOWIEC ROKU" otrzymali: Martyna Piątkowska
i Natan Landsberg.


Zestawienie: O.Bartosik-Wiśniewska