Biegi przełajowe w Ciechanowie

          W piątek 28.04.2017 w Ciechanowie odbył się ostatni etap rywalizacji szkół gimnazjalnych w biegach przełajowych na szczeblu mazowieckim.
Do elitarnego grona startujących awansowało aż czterech uczniów Gimnazjum Nr 1 w Raszynie.

         Tego dnia nasi biegacze musieli zmagać się nie tylko z dystansem ale również z niesprzyjającą aurą. Z uwagi na nieustannie padający deszcz trasa biegu prowadząca przez grząskie pola otaczające zamek w Ciechanowie była wyjątkowo trudna. Nasi uczniowie pomimo niesprzyjających warunków pokazali prawdziwy charakter gladiatorów i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
         W kategorii dziewcząt rywalizowały uczennice klasy pierwszej Martyna Piątkowska i Oliwia Czarnocka, natomiast w kategorii chłopców również pierwszoklasiści Natan Landsberg i Jakub Sąpór. Najlepszy wynik osiągnął Natan Landsberg, który zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej zostając jednocześnie MISTRZEM MAZOWSZA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH !!!
      Również bardzo dobre wyniki osiągnęły nasze dziewczęta. Oliwia Czarnocka zajęła 10. miejsce natomiast Martyna Piątkowska była 25. Jakub Sąpór z powodu drobnej kontuzji nie ukończył biegu.

GRATULACJE !!!