Konkurs na HERB KLUBU

         UWAGA!!!
         Mamy zaszczyt poinformować, iż na terenie Raszyna, od nowego roku szkolnego, swoją działalność rozpocznie nowo utworzony klub siatkarski "Volley" Raszyn! W związku z powyższym ogłaszamy konkurs na LOGO/HERB Uczniowskiego Klubu Sportowego "Volley" Raszyn. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zdecyduje się zgłosić swoją propozycję.

     Uczniów lub Rodziców chętnych do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy do składania swoich propozycji w formie elektronicznej lub
w formie szkiców do pokoju nauczycieli w-f.
      Swoją pomocą w przygotowaniu Herbu służą nauczyciele Pani Lidia Skoneczna-Gola oraz Panowie Emanuel Jaroszewski i Krzysztof Wolszczak. Prace przyjmowane będą do 26 maja 2017.
        Prace oceniać będzie Jury, które wyłoni spośród wszystkich prac trzy najlepsze propozycje. Kto wie, może to akurat Twój Herb będzie w przyszłości widniał jako wizytówka raszyńskiego klubu siatkarskiego !?

PS. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!