Przegląd Twórczości „Świetlik 2017”

          W dniu 19 marca (niedziela) o godz. 16.00 odbył się w Świetlicy w Rybiu Przegląd Twórczości Muzycznej „Świetlik 2017” .

       Podczas Przeglądu, mogliśmy zobaczyć i usłyszeć dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach muzycznych prowadzonych w Świetliku. Wystąpili uczniowie Marcina Kołdry (gitara), Dariusza Dynowskiego (perkusja) i Roberta Grzeszczaka (zespoły i studio nagrań). Występy oceniło profesjonalne jury,
a wybrani przez nich wykonawcy wystąpili 26 marca podczas Koncertu Laureatów. Wręczono też Nagrodę Publiczności. Nasi gimnazjaliści mimo iż konkurowali ze starszymi kolegami zostali dostrzeżeni, docenieni i nagrodzeni przez jurorów. Otrzymali też wielkie brawa od publiczności, której bardzo się spodobali. Życzymy im dalszych sukcesów , rozwijania talentów muzycznych, spełnienia marzeń o karierze i realizacji swojej pasji.

Robert Grzeszczak

Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości
Przegląd tw...
Przegląd twórczości Przegląd twórczości