Eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

          29 marca 2017r, w eliminacjach powiatowych konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, wystąpiła Zuzanna Bilska z kl. 2g. To już 40.konkurs, w którym jury oceniało dobór repertuaru, interpretację, kulturę wymowy oraz ogólny wyraz artystyczny.

          Nasza Zuzia została poproszona o zaprezentowanie dwóch tekstów. Na scenie przedstawiła słownie „NIENAWIŚĆ” Wisławy Szymborskiej i fragment J.R.R.Tolkiena „WŁADCA PIERŚCIENI: DWIE WIEŻE”. Miejmy nadzieję, że to wyróżnienie przełoży się na udział w Koncercie Laureatów czyli Wielkim Finale. Wyniki przedstawione zostaną w najbliższy piątek, o godz.11.00,  na stronie organizatora- www.mok-kamyk.pl .

Nauczycielem przygotowującym Zuzię do udziału w eliminacjach, jest p.Edyta Pengryn.

Opiekun: O.Bartosik-Wiśniewska.

Konkurs rec...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs rec...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs rec...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs rec...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs rec...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski
Konkurs rec...
Konkurs recytatorski Konkurs recytatorski