Maja Klimaszewska walczy ze starszymi- zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata- jest
w Kadrze Narodowej!

      Świetne informacje o naszej uczennicy:
„W dniach 4-5 marca 2017, w Karczewie, odbyły się Krajowe Mistrzostwa Tańca federacji IDO.
Maja zadebiutowała w tym roku w najwyższej kategorii wiekowej 16+ Seniorki. Zmierzyła się z najstarszymi tancerkami (niekiedy kilka lat starszymi).

     Ambitnie walcząc znalazła się w finałowej piątce najlepszych tancerek Polski w kat. 16+. Była jedną z najmłodszych. Wywalczyła 4 miejsce ! smile
Dzięki uzbieranym punktom, wejściu do finału i zajęciu 4 miejsca na tych Mistrzostwach Polski zdobyła powołanie do Kadry Narodowej Polski Juniorów na 2017 oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata
w swojej ulubionej kat. Disco Dance Solo w 2017 MŚ i ME odbędą się 
w Czechach i na Białorusi.
Szczególne podziękowania należą się jej Trenerom: Pani Urszuli Strzeżek  
i Szymonowi Kowalewskiemu -są wspaniali !

Maja Klimas...
Maja Klimaszewska walczy ze starszymi- zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata- jest w Kadrze Narodowej! Maja Klimaszewska walczy ze starszymi- zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata- jest w Kadrze Narodowej!
Maja Klimas...
Maja Klimaszewska walczy ze starszymi- zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata- jest w Kadrze Narodowej! Maja Klimaszewska walczy ze starszymi- zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata- jest w Kadrze Narodowej!
Maja Klimas...
Maja Klimaszewska walczy ze starszymi- zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata- jest w Kadrze Narodowej! Maja Klimaszewska walczy ze starszymi- zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata- jest w Kadrze Narodowej!
 

      Tu można obejrzeć Mai solo w finale :

https://www.pft.org.pl/ - strona federacji IDO z wynikami.
Pozdrawiam, Kasia Klimaszewska.

Brawo Maja!!! Pamiętaj, że zawsze trzymamy za Ciebie kciuki wink

Info: O.Bartosik-Wiśniewska.