9 Grudnia do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj!

     Ten wyczekiwany przez wszystkich dzień w końcu nadszedł. Obchodziliśmy go hucznie. Wszyscy wczuli się w świąteczny nastrój i założyli Mikołajowe czapki lub stroje. Na korytarzach naszej szkoły można było spotkać również kilku „prawdziwych” Mikołajów smile.

         Zabawa wciągnęła wszystkich uczniów. Również Nauczyciele przyłączyli się do zabawy ubierając się w tym dniu na czerwono!

       Na korytarzach rozbrzmiewała muzyka wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie naszego gimnazjum upiekli ciasta , aby tym słodkim prezentem poczęstować swoich kolegów oraz wszystkich pracowników szkoły. W prezencie od Parlamentu Szkolnego wszyscy uczniowie, którzy założyli  mikołajowe czapki , rogi renifera lub czerwony strój otrzymali „mikołajowe” punkty z zachowania. Mikołajki również świętowane były na sportowo, aby zrzucić trochę kalorii po zjedzonych ciastachwink. Odbyły się liczne konkursy w różnych dyscyplinach sportowych  na sali gimnastycznej.
          Ten dzień pozostanie w pamięci wszystkich uczniów. Już wszyscy czekają na kolejne Mikołajki.