Wycieczka klasy 1e

       Z okazji Mikołajek nasza klasa, 1e, postanowiła wybrać się na wycieczkę, by umilić sobie czas pozostały do świąt. Niemal wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że przyjemnym dla wszystkich rozwiązaniem będą kręgle, więc już kilka dni później, dokładnie 1 grudnia, byliśmy w drodze do naszego upragnionego celu.

      W drodze eliminacji naszymi opiekunkami zostały: nasza  wychowawczyni - pani Edyta Pengryn oraz pani Olimpia Bartosik - Wiśniewska. 
Dojechawszy do Hotelu Groman, gdzie mieliśmy zarezerwowane tory, wszyscy od razu rzucili się odkrywać również inne atrakcje m.in. bilard. Nie obyło się bez wpadek i zabawnych sytuacji. Wycieczkę uznaliśmy za udaną i kilka osób już nastawia się na kolejną...
Mimo, że pod koniec niektórzy zaczęli przysypiać!;) Liczymy na więcej takich wyjazdów.

Pozdrawiamy, klasa 1e.

Kręgle 1e
Kręgle 1e Kręgle 1e
Kręgle 1e
Kręgle 1e Kręgle 1e
Kręgle 1e
Kręgle 1e Kręgle 1e
Kręgle 1e
Kręgle 1e Kręgle 1e
Kręgle 1e
Kręgle 1e Kręgle 1e