Maksym w konkursie rejonowym

            Dnia 5.12.2016r.,w Zespole Szkół Nr 121 w Warszawie, odbył się  rejonowy konkurs języka rosyjskiego dla gimnazjalistów. Do tego kuratoryjnego konkursu zakwalifikował się uczeń naszego Gimnazjum, Maksym Kurylenko (1b).

             Przez  90 min, na V piętrze budynku przy ul.Czerniakowskiej 128, trwały zmagania  z pytaniami konkursowymi. Po rozmowach uczniów wychodzących z sali słychać było, że pytania do najłatwiejszych nie należały. Prawo udziału w tym etapie zdobyło 55 uczniów.

 Gratulujemy Maksymowi kwalifikacji i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. smile

Opiekun: O.Bartosik-Wiśniewska.

 

Maksym w ko...
Maksym w konkursie rejonowym Maksym w konkursie rejonowym
Maksym w ko...
Maksym w konkursie rejonowym Maksym w konkursie rejonowym
Maksym w ko...
Maksym w konkursie rejonowym Maksym w konkursie rejonowym