Kibicujemy w zawodach pływackich

     W dniach 28. i 29.11.2016r., na pływalni GOS w Raszynie, odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości Pływackiej. Zawodnicy startowali w swoich kategoriach wiekowych na dystansach: 200m stylem zmiennym, 400m stylem dowolnym i 800 m stylem dowolnym.

     Nasi uczniowie w charakterze kibiców obserwowali te zmagania. Wizualne doświadczenia z zawodów przenosić będą na praktykę w czasie swoich zajęć na pływalni. Skoki startowe, styl pływania na dystansie oraz nawroty w czasie zawodów oceniali sędziowie - niektórzy z nich w mocno seniorskim wieku. Jesteśmy pełni podziwu dla miłości jaką wykazują  tej dyscyplinie sportu. Dziarscy sędziowie profesjonalnie spełniali swe obowiązki-  nie obyło się bez dyskwalifikacji zawodników smile

     Drużyny pływackie dziewcząt i chłopców naszego Gimnazjum, 7. grudnia wyjeżdżają  do Pruszkowa na Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego.

Trzymamy kciuki!:)

Tekst:O.Bartosik-Wiśniewska

Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich
Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich
Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich
Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich
Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich
Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich
Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich
Kibicujemy ...
Kibicujemy na zawodach pływackich Kibicujemy na zawodach pływackich