Sukcesy sportowe uczniów - rok szk.2015/2016.

II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w dwuboju nowoczesnym, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

1.Świergiel Maria 1f

2.Aluchnia Zuzanna 1f

3.Wróblewska Wiktoria 2b

4.Pogorzelska Inez 3d

5.Jędrzejewski Abert 1f

6.Hetmanowski Dominik 2a

7.Jędrzejewski Mateusz 3d

8.Durajczyk Kacper 3f

II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w pływaniu, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

1.Niewiadomska Paulina 1g

2.Kamińska Natalia 1f

3.Jędrzejewski Albert 1f

4.Łach Filip 1a

5.Albayrak Julia 2b

6.Wróblewska Wiktoria 2b

7.Hetmanowski Dominik 2a

8.Rzeczkowski Filip 2b

9.Godlewska Anna 3f

10.Durajczyk Kacper 3f

11.Kopeć Aleksandra 3a

12.Jędrzejewski Mateusz 3d

II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

1.Durajczyk Kacper 3f

20.Perendyk Oliwia 2c

21.Bednarczyk Julia 3c

22.Hoffman Dominika 3f

III miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

1.Stawczyk Bartosz 1a

2.Lipski Maksymilian 1g

3.Grzegorzewski Bartłomiej 3d

III miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce koszykowej, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

1.Derecki Alan 2d

2.Dobrowolski Jakub 3g

3.Durajczyk Kacper 3f

4.Grzegorzewski Bartłomiej 3d

5.Koch Rafał 3b

6.Kowalewski Przemysław 3g

7.Marciniszyn Szymon 2a

8.Miciniak Dawid 3a

9.Mórawski Krzysztof 3c

10.Napiórkowski Olaf 3c

11.Rutkowski Kacper 1b

12.Rutkowski Piotr 3c

Indywidualnie:

Maria Karwat 1a - II miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Hoffman Dominika 3f - III miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Pogorzelska Inez 3d - IV miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Kamińska Wiktoria 2b -VI miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Świtała Przemysław 2e- VI miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Perendyk Oliwia 2c -VII miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Błesznowska Katarzyna 1e- X miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Kowalski Jakub 1g - X miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Jędrzejewski Albert 1f -XI miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Bednarczyk Julia 3c - XII miejsce w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego Szkół Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zestawienie sporządziła: O.Bartosik-Wiśniewska.