Praktycznie w siłowni

     8 czerwca 2016, gościliśmy w szkolnej siłowni Patryka Piekuta i Damiana Marczaka, którzy przeprowadzili część praktyczną dla naszych gimnazjalistów. Merytorycznie  prowadzone spotkanie potrwało dłużej niż było zaplanowane.

      Prowadzący chętnie odpowiadali na pytania dotyczące poprawności wykonywania ćwiczeń, korygowali błędy u ćwiczących oraz przypomnieli zasady budowania masy mięśniowej.
      Rady dla wszystkich chcących udoskonalić/zmienić swoją sylwetkę: wyznaczyć sobie realny cel, myśleć w czasie ćwiczeń o tym jak wykonujemy ćwiczenie, nie ćwiczyć codziennie-dać odpocząć organizmowi oraz pamiętać
o zdrowym odżywianiu się.

Dziękujemy za spotkanie :)

                                                                                          Tekst:O.Bartosik-Wiśniewska