Marta Adamczyk - piłka nożna

Wielokrotna reprezentantka Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Srebrna Medalistka Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Medalistka rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach (zakładka sport). Zdobywczyni tytułu "Sportowca Roku" naszej szkoły.

 
ur. 28.01.1997, 17 lat

Kiedy zaczęłam interesować się Piłką Nożną... hmm... tak naprawdę za małolata, gdy moi starsi rówieśnicy grali na ulicy. Moja przygoda, taka na poważnie zaczęła się 5 lat temu. Do "KS Raszyn" na pierwszy trening poszłam w Czerwcu 2009 r. Zaprowadziły mnie tam starsze siostry cioteczne, także absolwentki Gimnazjum w Raszynie.

Na samym początku grałam w polu, lecz po roku ''znudziło'' mi się granie w klubie i to był mój błąd. Po paru miesiącach przerwy wróciłam, ale tym razem na bramkę, na tej pozycji grałam 1,5 roku, trenując co najmniej 5 razy w tygodniu aż nie zamieniłam się z koleżanką z drużyny. Ona stanęła na bramce, ja przeszłam do pola. Od tamtej pory jestem nominalną obrończynią, a Piłka to całe moje życie.

Główne sukcesy sportowe

Moje największe osiągnięcia:

  • Nagroda dla "Najlepszego Sportowca Roku" w Szkole Podstawowej
  • Tytuł "Sportowiec Roku" - będąc w II klasie Gimnazjum
  • wicemistrzostwo Mazowsza w halowej piłce nożnej kobiet z KS Raszyn
  • 2. miejsce na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - piłka nożna w Gimnazjum

Od pięciu lat reprezentuję "KS Raszyn". Moim Trenerem jest Pan Łukasz Wojciechowski. Gram w II lidze łódzkiej. Treningi mam 3 razy w tygodniu + mecz w weekend. Wraz z Drużyną staramy się teraz o Awans do I ligi.

Naukę w Gimnazjum rozpoczęłam w 2011 r. - zakończyłam w 2013 r.

Czasu wolnego dużo nie mam, bo: szkoła, treningi, nauka, spanie i tak w kółko :)