Paweł Tomczak - piłka nożna, biegi i inne

Wielokrotny reprezentant Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Medalista rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach (zakładka sport).

Paweł Tomczak, ur. 16.10.1997, 18 lat

Już od dzieciństwa interesowałem się piłką nożną. Bardzo lubię grać i to mi sprawia przyjemność.

Główne sukcesy sportowe

• Udział w IV Ogólnopolskim Biegu Raszyńskim - dystans 10km
  • Udział w V Ogólnopolskim Biegu Raszyńskim - dystans 10km
  • II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w unihokeju
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce nożnej
  • III Miejsce w Międzypowiatowych zawodach w piłce nożnej
  • Awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów w piłce nożnej
  • "Statuetka Sportowiec Roku GOS"

Reprezentuje klub KS RASZYN. Obecnie nie trenuję ponieważ rozwiązali nasz rocznik w klubie, ale w wolnym czasie chodzę na boisko i spędzam tam ok. 1,5 godziny. Moim trenerem był Adam Paliwoda. Edukację w Gimnazjum zakończyłem w 2014. Cały czas poszukuję nowego klubu. W wolnym czasie spotykam sie z kolegami i chodzimy na boisko.

Informacje pozyskała: O. Bartosik-Wiśniewska (wrzesień 2014