Prezydium Rady rodziców w roku szkolnym 2016/2017

  • Agnieszka Boczkowska - Przewodnicząca Prezydium RR 
  • Bogumiła Stępińska - Gniadek - Zastępca Przewodniczącej
  • Iwona Mross - Skarbnik
  • Agnieszka Kuczora - Członek Prezydium RR
  • Agnieszka Hetmanowska  - Członek Prezydium RR
  • Katarzyna Klimaszewska - Członek Prezydium RR

Komisja Rewizyjna Rady Rodziców w roku szkolnym 2016/2017

  • Kazimierz Bojanowski - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Ewa Bochenek - Członek Komisji Rewizyjnej
  • Hubert Morawski - Członek Komisji Rewizyjnej

 

Przedstawiciele klasowi w Radzie Rodziców
Gimnazjum Nr 1 w Raszynie rok szkolny 2016/2017

Lp. Klasa Imię i Nazwisko przedstawiciela
1. 1 A Iwona Mross - Skarbnik
2. 1 B Monika Kucharczyk
3.  1 C Agnieszka Kuczora - Członek Prezydium
4.  1 D  Joanna Wrzesińska - Kowal 
5.  1 E  Iza Radecka 
6.  1 F  Jerzy Narożniak 
7.  1 G  Paweł Smerdak 
8.  1 H  Ewa Bartosiak
9.  2 A Ewa Bochenek - Członek Komisji Rewizyjnej 
10. 2 B Barbara Snochowska
11. 2 C Rafał Karczewski
12. 2 D Agnieszka Boczkowska - Przewodnicząca
13. 2 E Kazimierz Bojanowski - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
14. 2 F Iwona Świergiel
15. 2 G Justyna Słomian
16. 3 A Agnieszka Hetmanowska - Członek Prezydium
17. 3 B Anna Zaniewska
18. 3 C Bogumiła Stępińska - Gniadek - Z-ca Przewodniczącej
19. 3 D Katarzyna Klimaszewska - Członek Prezydium
20. 3 E Hubert Morawski - Członek Komisji Rewizyjnej
21. 3 F Monika Olszewska
22. 3 G Anna Osińska

 

Skład Rady Rodziców w latach poprzednich

Rok szkolny 2015/2016 

  Prezydium

  • Agnieszka Boczkowska - Przewodnicząca RR
  • Bogumiła Stępińska-Gniadek - Zastępca RR
  • Katarzyna Klimaszewska - Członek Prezydium
  • Mariusz Jabłoński - Członek Prezydium
  • Anna Zaniewska - Sekretarz
  • Dorota Pudłowska - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

  • Bartosz Jędrzejewski - Przewodniczący KR
  • Agnieszka Hetmanowska - Członek KR
  • Monika Salwowska - Członek KR

Rok szkolny 2014/2015

Wybory: 10 września 2014

Prezydium

  • Andrzej Zygmuntowicz - Przewodniczący Rady Rodziców
  • Hubert Morawski - Zastępca
  • Katarzyna Klimaszewska - Sekretarz

Komisja Rewizyjna

  • Andrzej Lechański - Przewodniczący
  • Beata Stankiewicz - Członek
  • Bartosz Jędrzejewski - Członek

Rok szkolny 2012/2013

Wybory: 12 września 2012

Prezydium

  • Tadeusz Zdrojewski - Przewodniczący Rady Rodziców
  • Hubert Morawski - Zastępca
  • Wioletta Markuszewska - Sekretarz

Rok szkolny 2011/2012

Prezydium

  • Edward Lotkowski - Przewodniczący Rady Rodziców
  • Wioletta Markuszewska - Zastępca
  • Arkadiusz Stefańczyk - Sekretarz
  • Małgorzata Gajda - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

  • Artur Pobikrowski - Przewodniczący
  • Katarzyna Kwaśna - członek
  • Tadeusz Zdrojewski - członek

Rok szkolny 2010/2011

Wybory: 15 września 2010

Prezydium

  • Edward Lotkowski - Przewodniczący Rady Rodziców
  • Alicja Markuszewska - Zastępca
  • Jolanta Kluczek - Sekretarz
  • Małgorzata Gajda - Skarbnik

Rok szkolny 2009/2010

Wybory: 9 września 2009

Prezydium

  • Łukasz Kurlej - Przewodniczący Rady Rodziców
  • Piotr Wrzesinski - Zastępca
  • Ewa Zaleska - Zastępca
  • Barbara Juszczyszyn - Skarbnik
  • Alicja Mrowczynska - Sekretarz

Rok szkolny 2008/2009

Wybory: 17 września 2008

Prezydium

  • Andrzej Zygmuntowicz - Przewodniczący Rady Rodziców
  • Łukasz Kurlej - Zastępca
  • Henryka Koper - Zastępca
  • Alicja Marcinkowska - Skarbnik
  • Beata Przygoda - Sekretarz

Komisja Rewizyjna

  • Grażyna Kuligowska
  • Iwona Fołtyn
  • Krzysztof Wyszkiewicz

Rok szkolny 2007/2008

Wybory: 19 września 2007

Prezydium

  • Małgorzata Lewandowska - Przewodnicząca Rady Rodziców
  • Andrzej Zygmuntowicz - Zastępca
  • Krzysztof Bakała - Zastępca
  • Andrzej Zygmuntowicz - Skarbnik
  • Grażyna Kamińska - Sekretarz

Komisja Rewizyjna

Zobacz i pobierz Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej (plik PDF, 833kB)

  • Jacek Wyszomirski
  • Łukasz Kurlej
  • Beata Kostera