SUKCESY SPORTOWE w roku 2012/2013

GIMNAZJUM Nr 1 im. Prymasa Tysiąclecia w Raszynie, zajęło II miejsce w klasyfikacji Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w zawodach sportowych w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2012/2013.

SUKCESY SPORTOWE: RANGA WOJEWÓDZKA

 • II miejsce w Finale XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, rok szk.2012/2013 .
 • V miejsce w Finale XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, rok szk.2011/2012.
 • VII miejsce w Finale XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, rok szk. 2011/2012.
 • Udział w Finale XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej- indywidualne biegi przełajowe, rok szk.2012/2013: Sebastian Cybulski 2b

SUKCESY SPORTOWE: RANGA MIĘDZYPOWIATOWA

 • I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, rok szk.2012/2013.
 • III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce nożnej chłopców, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk 2012/2013.

SUKCESY SPORTOWE: RANGA POWIATOWA

 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce koszykowej dziewcząt, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013.
 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Sochacz Weronika 2e, Sebastian Cybulski z 2b
 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w pływaniu indywidualnie, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Ada Niewiadomska 1C, Kacper Kępa 1E, Adrian Sadowski 1C, Weronika Drobot 2B.
 • II miejsce w drużynowych Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w pływaniu dziewcząt, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2012/2013.
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce nożnej chłopców, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013.
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w dwuboju nowoczesnym, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013 .
 • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w unihokeju, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2012/2013.
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w pływaniu indywidualnie, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Magda Bratkowska 1E, Jacek Wozniak 2E, Katarzyna Szymańska 3D, Sandra Wolska 3D,
 • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce siatkowej chłopców, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013 .
 • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce ręcznej dziewcząt, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013.
 • IIII miejsce w drużynowych Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w pływaniu chłopców, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013.
 • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2012/2013: Agata Chojnacka 3b, Patrycja Majchrzak 2d
 • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w pływaniu indywidualnie, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Paweł Skorupski 3E.
 • IV miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Urszula Krawczyk 1d
 • VII miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Julia Fołtyn 1d
 • X miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Cezary Wojciechowski 3a
 • XI miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2012/2013: Aleksandra Wiśnios 2d

Opracowanie: O.Bartosik-Wiśniewska
Raszyn 24.06.2013 r.