SUKCESY SPORTOWE w roku 2013/2014

SUKCESY SPORTOWE: RANGA WOJEWÓDZKA

 • Udział w Finale XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych, rok szk.2013/2014:Greta Ruta 3e,Anna Poziomecka 2e, Dominika Hoffman 1f.

SUKCESY SPORTOWE: RANGA MIĘDZYPOWIATOWA

 • III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt, rok szk.2013/2014: Adrianna Niewiadomska 2c ,Kamila Niewiadomska 2b ,Weronika Sochacz 3e ,Aleksandra Kozłowska 3e ,Anna Poziomecka 2e ,Katarzyna Kędziora 3g ,Aleksandra Stawicka 2b ,Kinga Zaraś 3d ,Aleksandra Wiśnios 3d.
 • IV miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej unihokeju chłopców, rok szk. 2013/2014: Przemysław Kowalewski 1g,Mateusz Poziomecki 3d,Rafał Koch 1b,Sebastian Cybulski 3b,Michał Muracki 3b,Jan Lewandowski 1b,Kacper Niewiadomski 1a,Kacper Durajczyk 1f,Przemysław Czapla 3b.
 • V miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt , rok szk. 2013/2014: Adrianna Niewiadomska 2c, Kamila Niewiadomska 2b, Weronika Sochacz 3e, Aleksandra Kozłowska 3e, Katarzyna Kędziora 3g, Anna Poziomecka 2e, Patrycja Majchrzak 3d, Kinga Zaraś 3d, Dominika Hoffman 1f.
 • Kwalifikacja do Mistrzostw Międzypowiatu XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych, rok szk.2013/2014:Sebastian Feliksiak 1a, Julia Bednarczyk 1c, Martyna Kondraciuk 1d, Daniel Głąbikowski 2a, Sebastian Cybulski 3b, Greta Ruta 3e

SUKCESY SPORTOWE: RANGA POWIATOWA:

 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Dominika Hoffman 1f, Weronika Sochacz 3e, Jakub Wiśniewski 3f.
 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w pływaniu indywidualnie, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Inez Pogorzelska 1d, Mateusz Jędrzejewski 1d, Kacper Kępa 2b,Weronika Drobot 3b.
 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce nożnej dziewcząt, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014: Dominika Hoffman 1f, Adrianna Niewiadomska 2c, Kamila Niewiadomska 2b, Monika Adamczyk, Anna Poziomecka 2e, Aleksandra Kozłowska, Weronika Sochacz 3e, Kinga Zaraś, Patrycja Majchrzak 3d, Katarzyna Kędziora 3g.
 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w unihokeju dziewcząt, rok szk. 2013/2014: Kamila Niewiadomska 2b, Adrianna Niewiadomska 2c, Anna Poziomecka 2e,Weronika Sochacz 3e, Kinga Zaraś 3d, Katarzyna Kędziora 3g, Aleksandra Kozłowska 3e, Aleksandra Wiśnios 3d.
 • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w unihokeju chłopców, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej,rok szk. 2013/2014: Sebastian Cybulski, Przemysław Czapla, Michał Muracki (3b), Jan Stawicki (2a), Piotr Kępka ,Adrian Piekut (2e), Kacper Niewiadomski (1a), Jan Lewandowski (1b), Kacper Durajczyk (1f), Michał Załęcki, Bartłomiej Pondo (1g).
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Anna Poziomecka 2e.
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w pływaniu indywidualnie, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Anna Godlewska 1f, Magdalena Bratkowska 2e, Julia Fołtyn 2d,Adrian Sadowski 2c.
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w piłce koszykowej dziewcząt, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Niewiadomska Kamila, Stawicka Aleksandra 2b, Poziomecka Anna 2e, Niewiadomska Adrianna 2c, Kozłowska Aleksandra 3e, Sochacz Weronik, Ruta Greta, 3e, Janusz Daria, 3d, Wiśnios Aleksandra 3d, Zaraś Kinga 3d, Kłopotowska Daria 3f, Kędziora Katarzyna 3g.
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego drużynowo w pływaniu dziewcząt, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Inez Pogorzelska 1d, Weronika Drobot 3b, Anna Godlewska 1f, Magdalena Bratkowska 2e, Julia Fołtyn 2d, Aleksandra Wiśnios 3d.
 • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego drużynowo w pływaniu chłopców, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Mateusz Jędrzejewski 1d, Kacper Kępa 2b, Adrian Sadowski 2c, Krzysztof Mórawski 1c, Jacek Woźniak 3e, Michał Cuper 3a.
 • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Powiatu Pruszkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2013/2014:Adrianna Niewiadomska 2c.

Ponadto uczniowie naszej szkoły - reprezentujący sekcję pływacką UKS GOS Raszyn: Inez Pogorzelska 1d,Mateusz Jędrzejewski 1d, Adrianna Niewiadomska 2c, Adrian Sadowski 2c, Kacper Kępa 2b - stale poprawiają swoje rekordy życiowe i osiągają bardzo dobre wyniki w zawodach ogólnopolskich i nie tylko.

Tytuł "SPORTOWCA ROKU" w roku szkolnym 2013/2014 otrzymały Weronika Sochacz 3e i Anna Poziomecka 2e.

Opracowanie: O. Bartosik-Wiśniewska, Raszyn, 30.06.2014r.