Laureaci i finaliści Olimpiad

Poniżej znajdziesz listę finalistów oraz laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Rok 2013/2014

Rok 2012/2013

Rok 2011/2012

  • Katarzyna Krawczyk (I e)
    zdobyła II miejsce w I Festiwalu Małych Form Teatralnych w Nadarzynie
  • Katarzyna Krawczyk (I e)
    zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
  • Piotr Szwedo (II b)
    finalista ogólnopolskiego konkursu "Poprawna polszczyzna" (26 marca Piotr będzie walczył o tytuł laureata w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie)
  • Agnieszka Dudek (I e), Katarzyna Krawczyk (I e), Dominika Majos (III c)
    wyróżnienia w konkursie "Poprawna polszczyzna"

Rok 2010/2011

Nagrody w konkursach plastycznych:

  • Paulina Marczak (III a)
    nagroda na etapie powiatowym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą"
  • Zuzanna Nowicka (III a)
    wyróżnienie w konkursie "Raszyńskie Palmy"

Rok 2007/2008

  • Elżbieta Geszprych
    laureatka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska
  • Marta Olesińska
    laureatka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska
  • Joanna Będkowska
    laureatka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska
  • Natalia Krupa
    laureatka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska
  • Agnieszka Kot
    laureatka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska
  • Monika Kasak
    finalistka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska
  • Patrycja Rodzeń
    finalistka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska

Rok 2004/2005

  • Katarzyna Rajkowska
    finalistka konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Małgorzata Sobieska
  • Katarzyna Rajkowska
    finalistka konkursu geograficznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Danuta Pełszyńska
    temat konkursu: "Między Starym a Nowym Światem. Ocean Atlantycki i jego wybrzeża"

Rok 2003/2004

  • Tomasz Zawadziński
    finalista konkursu fizycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Aneta Kędziora
  • Mateusz Radecki
    finalista konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Jolanta Zawadzka
    temat konkursu: "Polska w Europie - od Aten do Aten"
  • Patryk Niedbała
    finalista konkursu geograficznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Danuta Pełszyńska
    temat konkursu: "Orientacja na Ziemi w czasie i przestrzeni"
  • Karol Szymaniak
    finalista konkursu geograficznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Danuta Pełszyńska
    temat konkursu: "Orientacja na Ziemi w czasie i przestrzeni"

Rok 2002/2003

  • Michał Mućko
    laureat konkursu fizycznego
    nauczyciel przygotowujący: dr Małgorzata Ostaszewska - Dyniewicz
  • Tomasz Rajkowski
    finalista konkursu fizycznego
    nauczyciel przygotowujący: dr Małgorzata Ostaszewska - Dyniewicz
  • Tomasz Krajewski
    finalista konkursu historycznego
    nauczyciel przygotowujący: mgr Jolanta Zawadzka
    temat konkursu: "Oni sławili imię Polski w świecie" (koniec XVIII, XIX i XX wiek)

Rok 2001/2002

  • Katarzyna Owczarek
    finalistka konkursu fizycznego
    nauczyciel przygotowujący: dr Małgorzata Ostaszewska - Dyniewicz
  • Magdalena Rzeczkowska
    finalistka konkursu fizycznego
    nauczyciel przygotowujący: dr Małgorzata Ostaszewska - Dyniewicz