Kacper Durajczyk

Wielokrotny reprezentant Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Medalista rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach.

Kacper Durajczyk, ur.26.09.2000r

Julita Kucińska – silna i zdolna pierwszoklasistka

Miło nam przedstawić kolejnego sportowca - Julitę, której karierze będziemy się przyglądać i kibicować!:

Maja Klimaszewska - taniec sportowy

Mistrzyni Świata, Europy i Polski w Tańcu Sportowym, członkini Kadry Narodowej Polski Juniorów Młodszych - od września 2014 r., jest uczennicą Gimnazjum Nr 1 w Raszynie.

Maja Klimaszewska, rok ur. 2001

Kamila Niewiadomska - piłka nożna

Wielokrotna reprezentantka Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Medalistka rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach.

Kamila Niewiadomska, ur. 14.06.1999

Adrianna Szwed - piłka nożna

Wielokrotna reprezentantka Gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Srebrna medalistka Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Medalistka rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach (zakładka sport).

Adrianna Szwed, ur. 15.11.1997